Cinsel istek artırıcı ürünler

Tarafından   26 Temmuz 2013

  Bundan birkaç yıl öncesine kadar böyle bir ürünün ne adı bilinir ne de işlevi tahmin edilirdi. Ancak bilim adamları bu konuya da el atarak ikili ilişkilerdeki cinsel isteksizliği ortadan kaldırmak adına ürettikleri bu ürün sayesinde partnerler ikili ilişkilerinde çok daha mutlu bir gelecek sürecekler. Cinsel istek arttırıcı bu ürünün asıl amacı evli çiftler arasındaki ilişkileri daha da taze tutarak yatak ömürlerini uzatmak ve onları mutlu etmektir. Birçok çift belirli bir yaştan veya seneden sonra cinsel ilişkiye girme sayılarını azaltmaktadır. Bunu mecburiyetten yapan çiftlerin imdadına yetişen bu ürün hem cinsel isteği arttırır hem de yatakta daha uzun ve daha güçlü olmanızı sağlamaktadır.

Kim kullanır?

  Ürünü kullananların illa ki bir sorunu olması gerekmemektedir. Önlem amaçlı kullanan ya da cinsel ilişkinin doruğuna çıkmak isteyen müşterilerde bu ürünü daha fazla tercih ederek kullanımlarını arttırmaktadırlar. Bunun nedeni yatak hayatlarının bitmesinden korkmaları ve genelde bayanların bu konularda daha isteksiz olmalarıdır. Bu sorunu ortadan kaldırmayı amaçlayan bu ürün sayesinde artık ilişkiler daha uzun ömürlü, daha istekli ve daha güzel olacaktır. Bu cinsel istek arttırıcı ürünü kullananların neredeyse hepsi ürünü kullanmaya devam etmişlerdir ve ürünün yan etkisi olmaması nedeniyle üründen herhangi bir rahatsızlık duymamışlardır.

Neden kullanır?

  Ürünün kullanılma nedenlerine gelince bu cinsel istek arttırıcı ürünün birçok kullanılma amacı olmasına rağmen bir kaçını söylemek gerekirse bu nedenlerden ilki ikili ilişkilerinin ve yatak ömürlerinin azalmasıdır. Çiftler aralarındaki ilişki azaldığından dolayı birbirlerinden soğumakta ve birbirlerini eskisi gibi arzu etmemektedirler. Bu sorunu ortadan kaldırmayı amaçlayan ürünün en temel amacı bu olmakla birlikte kullanılmasıyla beraber gözle görülür bir değişim söz konusu olmaktadır.Ürünü kullananların günden güne artmasının yanı sıra ürünün olumlu sonuçlar vermesi de ürünün kullanımının daha da artacağına işaret etmektedir. Hiçbir yan etkisi olmaması ve fiyatının ürünün amacına uygun olarak belirlenmesinin de verdiği avantaj sayesinde ürüne talep oldukça artmaktadır. İkili ilişkileri ve evli çiftleri tekrardan yenileyen bu ürünü kullanıp pişman olan neredeyse yoktur.


Video:


Kaynakça:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Yan_etki

http://www.eczanecinsel.com/cinsel-istek-arttirici

http://blog.milliyet.com.tr/cinsel-isteksizligin-nedenleri—-cinsel-istek-artirici-bitkiler/Blog/?BlogNo=355002

  

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir