CİNSEL GÜÇ ARTIRAN İLAÇLAR

Tarafından   26 Mart 2012

Frijitlik gibi, cinsel isteğin olmadığı durumlardan şikayet eden çok sayıda kadın vardır. Frijitliğin nedenlerini tam olarak sıralamak mümkün değildir. Tabii bunun yanında, kadınları cinsellikten uzaklaştıran birçok etken olduğu da belirtilebilir. Bu etkenler genellikle kadından kadına değişir. Bazı kadınlar tamamen cinsellikten uzaklaşıp, hiçbir istek duymaz, kimileri ise istek duymalarına rağmen orgazm yaşayamaz. Fakat frijitliğe yol açan ortak nedenler şöyle sıralanabilir;

  • Toplumsal baskılar,
  • Annelik duygusu,
  • Fizyolojik faktörler olarak üç ana başlıkta toplanabilir.

Bunun yanında erkekler de cinsel isteksizlik yaşayabilirler. Özellikle is hayatında devamlı strese maruz kalma, evlilik yaşantısında görülen sıkıntılar, depresyon, sigara ve alkole aşırı düşkünlük gibi sebepler erkeklerde cinsel iştahı körelten etkenlerden bazılarıdır.

Sonuç olarak cinsel ilişki yaşayacak her iki birey de çeşitli sebeplerden dolayı cinsel soğukluk ve isteksizlik yaşayabilir. Bu durumun önlenmesi için ise çeşitli cinsel güç artıran ilaçlar mevcuttur.

Erkekler ve bayanları iki farklı kategoride incelemek gerekirse her iki grupta etkili olan cinsel güç artıran ilaçlar değişiklik göstermektedir. Öyle ki bayanlarda damla şeklindeki bayan azdırıcı ürünlerin yararından söz etmek mümkün iken erkeklerde sert ve güçlü ereksiyon sağlayan hapların etkisi söz konusu olmaktadır.

Bayanlar için cinsel güç artıran ilaçlar olarak başta Green Temptation damla, Blue Drops damla, Spanish Fly damla, Golden Lovita damla, T Top hap, Cantharis damla, Feromon parfüm gelmektedir.

Erkekler için bakıldığında ise cinsel güç artıran ilaçlar olarak Tiger cinsel istek artırıcı, Viga R100, Jie Bao Bitkisel Cialis, Vega, Kamagra Jel, Çin Topu, Magna Rx, Max Man kapsül gelmektedir. Bu sayılan cinsel güç artıran ilaçların dışında daha pek çok etkili ilaç ve ya takviye ürün bulmak mümkündür. Önemli olan burada kişinin kendine uygun cinsel güç artıran ilaçları seçebilmesidir. Bunun için ise bir uzmandan yardım almak yararlı olabilir.

  

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir